پنج‌شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1392
‍پایان غرب 2

مثل یک کارشناس اقتصادی... مثل همان ها که باید در کرسی‌های دانشگاه ها زیاد باشند و نیستند...مثل آنها مثل سربازها یک تنه حقایق اقتصادی را بگووووو روحی لک الفدا و الحمی  

 

 

می بینید بعضی کشورهای تحت سلطه رونق ظاهری دارند  اما  ساخت اقتصادی خراب است یعنی اگر یک شیر را رویشان ببندند یک حساب را مسدود کنند یا تصرف اقتصادی کنند همه چیز فرو خواهد ریخت و نابود خواهدشد.  

شما دیدید که یک سرمایه دار توانست چند کشور آسیای جنوب شرقی را در مدت دو سه ماه به ورشکستگی برساند آن هم دو سه کشوری که توسعه نسبتا خوب  و رونق اقتصادی داشتند. رئیس یکی از همین کشورها در همان روزها به مناسبتی به تهران آمده بود با بنده ملاقات کرد و گفت همین قدر به شما بگویم که ما در یک شب به کلی فقیر شدیم ! 

 

یک سرمایه دار آمریکایی یهودی مثل نخی که یک باره می کشند و یک بنا، بنای عروسکی رو ه می ریزد عمل کرد و یک نخ را کشید و همه چیز را به هم ریخت. آمریکایی‌ها آنجا که لازم داشتند پنجاه شصت میلیارد تزریق کردند اما آنجایی که لازم نداشته باشند تزریق نمی کنند و آن کشور را به خاک سیاه می نشانند. البته تزریق کردن یعنی این که دوباره همان ساخت عروسکی را به شکل دیگری بر پا کنند . به هر حال نمی گذارند اقتصاد این کشور‌ها استحکام پیدا کند.  

 

 

 

بیانات 83 در دیدار هیات علمی ها  

 

 

 

++:‌ این موضوع جدید پایان غربه ...ما رسواشون می کنیم ...ما نم یگذاریم لااقل تو ایران آدم حق طلبی بمونه که به این ها اعتماد داشته باشه و در نهایت پیروز می شیم ...و اصـــــــــــلا دور نیست ...الیس الصبح بقریب