X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
جمعه 17 خرداد‌ماه سال 1392
تذکر جلیلی درباره قالیباف...

بسم ا..
 
این متن از زنگوله پای تابوت من است !
خوشحالم
خیلی خوشحالم
نمیدانم الف را می خوانید یا نه..سایت توکلی ست
می توانم بگویم با توجه به نوشته هایش از اول تا کنون کاملا مخالف جلیلی ست
کاملاگاهی لج من رو هم که ادم خونسردی ام دراورده از بس چرت و پرت پراکنده!ا
و امروز این متن را نوشته که من را خوشحال کرده!ا
در پرانتز:
رفته بودم ساختمان علی محمدی تا مدارکم را بدهم به بچه های راهیان
چند نفری داشتند بحث میکردند به شیوه ی انسان های اولیه متاسفانه...که مثلا این که تکنو است و اون هم که قطع نامه تقصیرشه و اون یکی هم که هاشمی نزدیکشه و ...پس برویم به جلیلی بدهیم
حالم به هم خورد از این همه فوران عمارگونه شان!!!ا
ای کاش جلیلی بیاید و یک عده را از دایره عماریون پرت کند بیرون
پرت کردنی .....
خودم حاضرم لیست افرادی که باید پرت شوند بیرون را بهش بدهم!ا
شاید از جلیلی غیر از این انتظار بود. شناختی که از حامیان جلیلی وجود داشت این انتظار را ایجاد کرده بود که جلیلی راه احمدی نژاد را دنبال کند. سابقه گروه پایداری این بوده است که با نفی رقبا رشد کند. و این مهمترین شباهت پایداری با احمدی نژاد است که برخی را به اشتباه می اندازند که این دو از یک اتاق، فرمان می گیرند.

اما جلیلی این راه را نرفت. سبک انتقاد کردن سعید جلیلی اخلاقی و آموزنده بود. حتی در نقد حسن روحانی نیز با ادب ظاهر شد. چه آنکه خیلی ها می گفتند جلیلی از عملکرد روحانی در شورای امنیت ملی حرف ها دارد.

جلیلی علیه هیچ کس حرف نمی زند. تنها نامزدی است که کاری به دولت های گذشته ندارد و اگر هم نقدی داشته است نهاد دولت را نقد کرده است. بجز مواردی که در نقد روحانی و آن هم در حضور وی مطرح کرده است.

جلیلی مدل اخلاقی تبلیغات رسانه ای را به نمایش گذاشته و مهم تر این که توانسته است اطرافیان خود را به شکل قابل تحسینی مدیریت و کنترل کند. با اینکه بخشی از اطرافیان جلیلی را جریان های تندرو گرفته اند اما جلیلی با میدادن ندادن و نسپاردن مسئولیت های اصلی ستادش به این جریان ها و بها دادن به جوان های معتدل و عدالتخواه، اجازه تخریب و رفتارهای غیراخلاقی را نداده است و توانست ستادهایش را مدیریت کند. همچنین در کنترل رسانه های وابسته به خود نیز توفیق نسبی داشته است.

در همین راستا اخیراً سعید جلیلی به رسانه های منسوب به خود درخصوص نحوه انتقاد از قالیباف تذکر جدی داده است. وی انتقاد برخی از رسانه های افراطی به قالیباف و اتهام تکنوکرات زدن به وی را غیراخلاقی دانسته و هشدار جدی نسبت به ادامه این رفتارها داده است.
فارغ از هرنوع جهت گیری سیاسی، حضور چنین نامزدهایی در انتخابات باعث می شود خاطره ای خوش و ماندگار از رقابت های انتخاباتی در ذهن مردم باقی بماند.