پنج‌شنبه 4 تیر‌ماه سال 1388
چند خبر

  • 2 روز پیش شایعاتی درباره سردار علی فضلی (که به زعم من و به شهادت 18 تیر سرباز ولایت است ) شنیدم این خبر را گذاشتم تا همه بدانند جان و تن همه ما فدای رهبرمان است و شکی نیست ،این بار هم علی فضلی در کار است 

سردار پاسدار علی فضلی فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، در خصوص وقایع اخیر اظهار داشت: ما نوکر مردم هستیم و به این خدمت خودمان افتخار می‌کنیم و مردم مطمئن باشند فرزندان آنها در سپاه و بسیج و نیروی انتظامی از هیچ تلاشی برای تأمین امنیت آنان فروگذار نخواهند کرد.

فضلی خطاب به عوامل مخل امنیت عمومی و عناصر اصلی پشت صحنه آشوب‌های اخیر هشدار داد: مراقت رفتارهای خودتان باشید و به گونه‌ای عمل نکنید که بیش از این باعث تلخ شدن کام ملت و شیرینی ذائقه دشمنان اسلام و انقلاب شوید.

وی افزود: مردم با امام (ره) و رهبری پیمان بسته‌اند که در هر مقطعی از تاریخ انقلاب و کشور که دشمنان به فتنه‌انگیزی بپردازند با آنان به شدت برخورد کنند و با کور کردن چشم فتنه بساط آنان را برچینند.

  • اینم آقا محسن ، که روزهای اول کاملا موضعش شده بود خلاف حرفهای آقا ، آقا می گفتند وضع اقتصادی ما این بحرانی نیست که شما فکر کنید ، من خبردارم ، دوباره این افاضه می فرمود....حالا  دوباره شده  ولایتی ....خیلی از این جور آدما تعجب می کنم ، بابا شتر سواری دولا دولا نمی شه ....حالا که رای نیاورد ، از اولش هم معلوم بود ، هر بار که یه فرمانده نظامی کاندید می شه همین حدودا رای میاره 


به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در خصوص بازشماری صندوقهایی با حضور نماینده محسن رضایی یکی از کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بدین شرح است: 
پیرو موافقت شورای محترم نگهبان با بازشماری تعداد ده درصد از کل، صندوق‌های اخذ رای و ابلاغیه ستاد انتخابات کشور به فرمانداریها، بدینوسیله و با توجه به انصراف آقای محسن رضایی از پیگیری شکایت های مطرح شده فقط نتایج تعدادی از صندوقها که قبل از انصراف نامبرده با حضور نماینده ایشان باز شماری گردیده است جهت استحضار مردم شریف ایران اسلامی اعلام می گردد؛ هموطنان عزیز و گرامی استحضار دارند که نماینده نامزد محترم در بازشماری آراء صندوق حضور داشتند و صورتجلسه را امضاء نموده و به اتفاق اعضاء هیات اجرایی و هیات نظارت شهادت داده اند که هیچگونه مغایرتی با نتایج شمارش آرا مشاهده نشده است.

  • حالا ببین چند بار مثل بچه آدم باید ناز یک آدم بالغ رو کشید و باهاش درست صحبت کرد 

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم در گفتگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس گفت که هیئت رئیسه و روسای کمیته‌های این کمیسیون امروز چهارشنبه با هاشمی رفسنجانی و میرحسین موسوی دیدار کردند. 
وی افزود: شب گذشته نیز هیئت رئیسه کمیسیون به همراه روسای کمیته‌ها با محسن رضایی دیدار کردند و قرار است در تداوم این دیدارها و گفتگو‌ها، با مهدی کروبی و هاشمی شاهرودی رئیس قوه قضاییه نیز دیداری صورت گیرد. 


به گزارش "الف"، دعوت صدا و سیما از آقای موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابانها صورت پذیرفته است.

آقای موسوی ضمن رد در خواست مصاحبه یا برگزاری مناظره با مسئولان انتخابات در سیما جهت روشن شدن مسایل انتخابات و ادعاهای مطرح شده، از صدا و سیما خواسته وقتی اختصاصی بدون حضور خبرنگاران و کارشناسان بصورت زنده در اختیارش قرار دهند.

با توجه به عملکرد آقای موسوی بعد از روشن شدن نتیجه انتخابات که بدون اعتراض از مسیر قانونی به نتیجه اعلام شده و بدون ارائه هیچ سندی درباره تخلف و تقلب گسترده در انتخابات، هوادارانش را به نافرمانی مدنی و ریختن در خیابانها تحریک کرد و نیز با توجه به سوء استفاده اغتشاشگران و اوباش از تحرکات خیابانی هواداران آقای موسوی، مسئولان صدا و سیما از آقای موسوی خواسته اند به شرکت در مناظره و یا مصاحبه تلویزیونی رضایت دهد و سخنرانی برای هوادارانش را در همان مناظره و مصاحبه برای هوادارانش انجام دهد اما آقای موسوی با این درخواست صدا و سیما مخالفت کرده و بر خواسته خود از سیما اصرار دارد.

از سوی دیگر سه شنبه شب خبر رسید که ستاد انتخاباتی آقای موسوی، آقایان محتشمی پور و موسوی لاری را برای شرکت در مناظره های تلویزیونی با مسئولان وزارت کشور به صدا و سیما معرفی کرده است. مسئولان صدا و سیما در تدارک برگزاری این مناظره ها هستند.