X
تبلیغات
زولا
شنبه 10 اسفند‌ماه سال 1387
پاسخ

 بسم الله

کاش ایمیل بود توی این عصر که بشود با برخی حرف زد !

دوستی چیزی نوشته بود ایمیلش را نداده بود دوست دارم اینجا هم که شده اینها را بنویسم .

نوشته بود که آنها بیشتر نگران شهدا هستند چون اگر چرخه سیاست بگردد نمی داند چه به سر این شهدا می آید..

می گویم که

 اولا چرخه سیاست کدام طرفی برگردد. دوست عزیز که به حق نگران شهیدی که اینجا هم وقت گذاشتی .

 من که فکر می کنم آرمان شهادت آرمان هر حزب داخلی اسلامی است.

اینهایی که الان دولت را در دست دارند که حتما موافق بودند که این کار انجام شده

احزاب دیگر هم که ممکن است درآینده سر کار بیایند هم مسلمان که هستند . یعنی شما فکر می کنید کس دیگری رای بیاورد ورق خواهد چرخید و شهدا هم ....نه اینطور فکر نمی کنم

دوما) مگر ما حرف امام را قبول نداریم و مگر در اسلام عمل به تکلیف نداریم ولو در آینده عده ای بخواهند و ...

نوشته بود که ما فقط وقتی شهدا به دردمان می خورند استفاده ابزاری می کنیم...

اول که نمی دانم ما در نظر این دوست چه کسانی هستند . احتمال می دهم بچه های بسیج را بگوید . شاید این بچه های مخلص بسیج را که حتی فرم عضویتی جایی پر نکرده اند و خود اولین معترضین این اولویتها بوده اند را اشتباه گرفته اید با نیروهای اسلام نما و سوء استفاده چی!

ببینید من می دانم که دشمن ما به قول امام هدفش من و تو و آقای فلانی و حزب فلانی و بسیج و شهید نیست . هدف اسلام است فقط همین

شما هم حتما این را قبول دارید . حالا این وسط در عده ای آشکار ظاهر می شود که رسما رهبر و نظام و اسلام و احکام حتی اخلاق را مورد هجوم قرار می دهند. که نه من نه شما الحمدالله جزو اینها نیستیم ..

بعضی اوقات هم مخفیانه وارد می شود. معلوم است بسیج که امام و رهبر اینقدر روی آن تکیه دارند هم اگر سستی کنیم از گزند این توطئه ها مصون نمی مانند.

راه حل چیست؟ بگذاریم و برویم تا ....

این که می شود همان که دشمن می خواست. اگر هر یک درست عمل کنیم به دشمنان مجال توطئه نخواهیم داد البته این موضوع تدفین که اظهر من الشمس بود .

سوما) استفاده ابزاری ما یعنی دیدار با جانبازان ؛ اعصاب و روانی ها با آن همه مشکلاتشان ، خانواده شهدا و مفقود الاثر به هر بهانه ای ؟ کار های فرهنگی بدون هیچ چشم داشتی که تازه شما را نمی دانم ولی یک نفر از این همه مدعیان پایشان را در این برنامه ها نگذارند و فقط شعار بدهند.

ما از شهیدی حمایت می کنیم که آرمانش را نه فقط در دل بلکه در عمل سعی می کنیم ادامه دهیم . در جایی ی کنیم ؟ خوب بیایید مگر بسیج جز این خون های تپنده شهادت و ایثار است تذکر بدهید باشید و باشیم تا به مقصد برسیم .

این مزربندی ها اولین هدف دشمن است که گویا بد هم عمل نکرده و موفق بوده است.

چهارما) اگر منظورتان عده ای است که در مسئولیت خود کاهلی یا حتی  دشمنی می کنند تکلیفی که خدا گفته چیست. بنشینید و با دشمن هم صدا شوید؟

نه راه حل هایی هست مثل امر به معروف مثل پیگیری و....

الان خانواده شهدا اینقدر نگران این طرح بهسازی قبور شهدای خود هستند؟ شما، شمای نوعی اصلا فهمیدید؟ برنامه خیلی خوبی در حمایت در دانشگاه بود.آمدید؟ این شعارها را چه کسی باید اجرا کند باید بیایید و دستی بر آتش بگیرید بعد قضاوت کنید....

در پایان باز هم از این دغدغه مقدس به سهم خود از این دوست عزیز و دیگر دوستان تشکر می کنم